Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Cirk La Putyka – Kaleidoscope

26.7.2020, 21:00 – 22:00

Cirkusová expedice za čistou radostí Projekt Kaleidoscope vznikl z radosti a touhy vyvinout primárně venkovní představení.

Cena vstupenky: 350/400 Kč

Jak název napovídá, nová show se soustředí na krásu formy, dynamiku a kouzlo okamžiku. Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní party pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v představení probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu. Nemyslete. Otevřete oči, nastražte uši a nechte se pohltit křiklavou koláží umu a radosti. Vhodné pro děti od 5 let, vstupné děti do 10 let v předprodeji 175 Kč, na místě 200 Kč. Představení je součástí Píseckého kulturního léta. Délka představení 45 minut bez přestávky.