Dětské oslavy narozenin v Praze: originální tematické party domečky v Superlandu!

22.4.2024 – 30.4.2025, 23:59

V našem dětském zábavním centru Superland můžete uspořádat nezapomenutelnou oslavu narozenin pro vaše dítě. Nabízíme 6 speciálních domečků s různou kapacitou, které jsou vybaveny dětským nádobím s designem odpovídajícím tématu každého domečku. Jungle, Růžový jednorožec, Balónek, Tučňáci, Kosmos a Medvědi - každý z domečků má svůj vlastní unikátní design.

Dětské oslavy narozenin v Praze: originální tematické party domečky v Superlandu!
  • Adresa:
    Radlická 520/117,
    Praha 5 - Butovice, 158 00

Pro uspořádání oslavy narozenin nabízíme také výběr menu na míru, i s možností objednání dortu s jménem oslaveného. Pro děti, které se chtějí naučit vařit, máme k dispozici dětské kuchařské kurzy, kde si mohou sami připravit své oblíbené jídlo.

Naše narozeninové oslavy jsou doplněny o 15 moderních atrakcí a všechny herní zóny, aby se děti mohly bavit po celý den. Pro zvýšení zážitku můžete objednat i fotografickou službu a animátory, kteří se postarají o zábavu všech hostů.

A to není vše! Nabízíme také další doplňkové služby pro nejlepší narozeniny v Praze, jako jsou výzdoba, animační programy, různá školení, malování na obličej a mnoho dalšího.

Pokud hledáte, kde uspořádat oslavu narozenin v Praze, je tou správnou volbou pro nezapomenutelný den plný zábavy a radosti. Kontaktujte nás a zarezervujte si svůj termín ještě dnes!

POZOR: Sleva 50 % na vstupné od pondělí do pátku pro děti do 4 let.