Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Workshop: Bubnování v kruhu - Divadlo Minor

11.10.2020, 13:00 – 15:40

Rytmus je základní dovednost, kterou si mohou VŠECHNY děti osvojovat, rozvíjet a posilovat. Rytmus je prvotním podkladem pro další “disciplíny”, jako je tanec, zpěv, hudební nástroj a třeba i sport.

Workshop: Bubnování v kruhu - Divadlo Minor
  • Adresa:
    Vodičkova 674/6
    Praha 1 110 00

Zabubnujem si a prožijeme přátelskou bubenickou párty. Bubnování má prokazatelně kladný vliv na jemnou a i hrubou motoriku, propojuje obě mozkové hemisféry, redukuje napětí, stres a posiluje soustředění. Jde o ideální formu uvolnění, odreagování a svobodného vyjádření.

Za laskavé zapůjčení drumbenů děkujeme panu Zdeňkovi Rollerovi a firmě Drumben.

Lektor

Jan Horvatitsch vystudoval Hru na bicí nástroje u Prof. Miroslava Kympla na pražské Konzervatoři a Vzdělávání dospělých na Univerzitě Jana Amose Komenského. Vyučuje hru na bicí nástroje na ZUŠ Štětí, vede semináře a workshopy na Divadelní fakultě Akademie múzického umění v Praze. Jako bubeník působil v muzikálech různých autorů na zaoceánské lodi, rok hrál na bicí v projektu na Kanárských ostrovech. Prošel Bigbandy Orchestr Karla Vlacha, Swingband Felixe Slováčka, Taneční orchestr Josefa Hlavsy aj. V divadle Minor působí jako muzikant, herec a skladatel.