Zábavní park Krtkův svět

12. duben 2024, 16:05
Zábavní park Krtkův svět

Nevíte, jak zabavit své děti v Praze? Navštivte společně jedinečný zábavní park Krtkův svět, který se nachází v přírodní scenérii Horních Měcholup.

Děti budou dovádět v lanovém centru, na desítkách přírodních prolézaček, skluzavek a houpačkách. Zaskáčou si na populárních vzduchových polštářích a trampolínách. Navštívit můžete miniZOO, projet si park ekovláčkem, zatočit se na řetízkových kolotočích, zaskotačit si na skákacím hradu, obřích trampolínách a spoustu dalších atrakcí. V parných letních dnech vás osvěží náš nový vodní svět s několika brouzdališti, sprchami a mlžidly. Vyzkoušet si můžete vodní zorbing nebo lodičky.

Spoustu zábavy si užijí i dospělí. Navštívit můžete i naše vnitřní prostory Krtkův skleník – unikátní projekt v ČR zaměřený na seznámení dětí s rostlinami a zvířaty. Celý prostor je tématicky ručně malovaný. Děti se naučí poznávat zvířátka a rostliny. Krtkův skleník doplňuje venkovní část parku.

Chuť na něco dobrého zaženete v naší kavárničce, kde si pochutnáte na kávě Costa Coffee s čerstvým zákuskem. Po celém parku se nachází prostory s občerstvením s nabídkou grilovaných dobrot nebo si sami můžete opéct či ugrilovat nějakou dobrotu na několika grilovacích místech v parku.

Krtkův svět toho nabízí mnohem více. Vaše děti si Krtkův svět bezpochyby zamilují.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 09:00 - 19:00 hod.
Státní svátky i Velikonoční pondělí je OTEVŘENO

Krtkův svět

adresa: K Měcholupům 777, 109 00 Praha 15 – Horní Měcholupy
e-mail: [email protected]
telefon: +420 774 090 909

Více na www.krtkuvsvet.cz