Malý princ - Divadlo Kampa

10.3.2019, 16:00 – 17:00

Hudebně-divadelní představení podle knihy Antoina de Saint Exupéryho v podání Agáty a Martina Duškových. "Správně vidíme jen srdcem." Vhodné pro děti od 6 let.

Malý princ - Divadlo Kampa
  • Adresa:
    Nosticova 634/2a
    Praha 1 110 00

Malý princ je jeden z nejslavnějších příběhů moderní světové literaury, plný alegorií a metafor lidské společnosti, který vypráví příběh pilota, který ztroskotá v poušti na Sahaře. Právě zde se letec setkává s Malým princem, jenž sem přišel z daleké planetky, aby si připomněl smysl svého života. Anotoine de Saint-Exupéry se svou knihou dotýká srdcí mnoha generaci. My se vám ji pokusíme přiblížit v představení provázeném živou hudbou, jednou loutkou a spoustou fantazie.

Malý princ přešel poušť a setkal se jen s jedinou květinou. Byla to květina se třemi okvětními plátky. Úplně bezvýznamná květina... "Dobrý den," řekl Malý princ. "Dobrý den," řekla květina. "Kde jsou lidé?" Zeptal se zdvořile Malý princ. Květina viděla jednoho dne přejít nějakou karavanu: "Lidé? Je jich myslím šest nebo sedm, je tomu již mnoho let, co jsem je spatřila. Kdo ví, kde asi jsou. Vítr jimi povívá. Nemají kořeny a to jim velice vadí." "Sbohem," řekl Malý princ. "Sbohem," řekla květina.

Dramatizace: Agáta Dušková, Martin Dušek

Hrají: Agáta Dušková, Martin Dušek

Hudebně doprovází: Duo Paradiso (Melanie Sabel a Štěpán Matějka)

Délka představení 60 min, bez pauzy.