Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Letní dovolená s dětmi v penzionu UKO

18. únor 2019, 9:31
Letní dovolená s dětmi v penzionu UKO

Rádi cestujete po České republice a hledáte příjemné a klidné ubytování pro Vás a vaše děti?

Ubytování v Bedřichově je tím pravým místem, kde naleznete útulné pokoje, krásnou přírodu Jizerských hor, která Vám zajistí příjemný a spokojený pobyt. Náš penzion nabízí pokoje pro 2-6 osob nebo apartmány s vlastní kuchyní a kompletním vybavením. Celý penzion je nekuřácký s poklidnou rodinnou atmosféru. Součástí penzionu je i prostorná restaurace se zimní zahradou, dětským koutkem a vlastním salonkem.

Dětské hrátky

Náš penzion pro rodiny s dětmi je plně uzpůsoben k jejich pobytu. Dětské hřiště plné hraček najdete nejen uvnitř penzionu, ale také na zahradě, kde jsme pro děti vybudovali hřiště s houpačkami, prolézačkami, hradem a velkou trampolínou.

bazen

Vlastní Wellness centrum

Hosté mohou využít služby našeho Wellness centra, kde naleznete krytý bazén se slanou vodou a dětským brouzdalištěm, saunu, solné a Kneippovy lázně, vířivku a dále možnost využití kosmetických služeb.

Neváhejte a rezervujte si pobyt.

Kontakt +420 734 684 666, email: [email protected]

Více informací naleznete na našem webu: www.uko.cz

detske-hriste