Strašidlo cantervillské na Červeném Hrádku v Jirkově

Divadelní komedii pod širým nebem, Strašidlo cantervillské, uvedeme i v sedmé letní divadelní sezóně roku 2024!!!! V rámci uměleckého turné po českých a moravských hradech a zámcích. Navážeme tak na 6 velmi úspěšných ročníků a 129 odehraných představení tohoto titulu, nepočítáme – li k tomu 18 loňských představení velmi populární Bílé paní na vdávání.

Cena vstupenky: od 599 Kč
Strašidlo cantervillské na Červeném Hrádku v Jirkově
  • Adresa:
    Červený Hrádek 1,
    Jirkov, 431 11
Na některých místech se po roce znovu, a na mnoha lokalitách nově, setkáte s vynikajícím obsazením hlavních rolí. Martin Zounar / Roman Štabrňák, Bára Štěpánová, Martin Pošta, Hanka Sršňová, Lukáš Toman Paclt, Dorota Smičková, vokální trio Přelet M.S. , Zuzana Vilímová, Františka Stropnická, Veronika Soumarová, Karolina Pösingerová, Simona Černá a další protagonisté se představí ve velmi úspěšné adaptaci režiséra Jaroslava Kříže.
Režisér Městského Hálkova divadla v Nymburce, Jaroslav Kříž, si vzal sa své oživit veselý a do jisté míry i napínavý příběh Oscara Wilda, Strašidlo cantervillské. „Známý příběh se známými herci a opravdovým strašidlem“ je motto známé a v českých zemích oblíbené divadelní hry, která se dočkala také filmové verze s Jiřinou Bohdalovou a Jiřím Bartoškou ještě v roce 1989.
Hodnotné obsazení rolí je na programu i v této velmi atraktivní letní divadelní tour pod širým nebem.
Předprodej vstupenek a další informace naleznete na Vstupenky Strašidlo cantervillské | Strašidlo na zámku (strasidlonazamku.cz)
Sezóna 2024 je jistým způsobem rekordní protože celkový počet letošních představení, v součtu obou her, dosáhne čísla padesát.
Představení v červnu a červenci začínají ve 20:30 a vstup otevíráme v 19:30 hodin.
Představení v srpnu začínají v 19:30 a vstup otevíráme v 18:30 hodin.
Délka představení: 120 minut
Představení obsahuje přestávku: 20 minut
Občerstvení za úhradu k dispozici.
V případě nepříznivého počasí se představení neruší. Pro zájemce nabízíme zakoupení pláštěnek.
Místa k sezení nejsou číslována.
Informace najdete opět na našich stránkách:
Strašidlo na zámku | Strašidlo cantervillské | Bílá paní na vdávání | Divadelní představení na hradech a zámcích (strasidlonazamku.cz)
Těšíme se na Vaši návštěvu.