Rock For People není jen o hudbě

1. červenec 2017, 23:19
Rock For People není jen o hudbě

4. až 6. července proběhne v Hradci Králové Rock For People – jeden z největších českých hudebních festivalů. Těšit se můžete nejen na světově uznávané hudební hvězdy a na jejich skvělou show, ale také na bohatý doprovodný program. Zabavit se a protáhnout tělo můžete třeba v Rexona aktivní zóně, kde pro vás bude nachystána speciální lezecká stěna. Na vrcholku věže se budete moci vyfotit pomocí obří selfie tyče s celým festivalovým areálem za zády. Přijeďte si vychutnat jedinečný festival, který vám kromě nevídaných hudebních zážitků dopřeje i aktivní odpočinek.

Rock For People má dlouholetou tradici, během níž se stihl stát osvědčenou stálicí. Každoročně se může pochlubit nejen největšími hvězdami světové hudební scény, ale i mladými progresivními umělci, kteří svou úspěšnou kariéru teprve startují. Letos se můžete těšit například na rap-ravové jihoafrické trio Die Antwoord, americké rockové kapely Paramore a Evanescence či na elektro house dance punkového hudebníka s názvem The Bloody Beetroots. Jak je vidět, paleta žánrů je velice rozmanitá. Vybere si tak opravdu každý.

Během dvaceti dvou předchozích ročníků se pořadatelé utvrdili v tom, že kromě zajímavých hudebních vystoupení chtějí mít návštěvníci festivalu také možnost si odpočinout a nabrat nové síly, vyzkoušet si zajímavé věci a mít zajištěnou hygienu. Ve spolupráci se značkou dámských i pánských deodorantů Rexona proto připravili speciální zónu. Návštěvníci si zde budou moci oddychnout na pohodlných Bananabags nebo si vyzkoušet jedinečnou lezeckou věž, která se dá překonat různými způsoby – po lezecké stěně, na lanech, nebo po schodech, vždy však budou muset zapojit své svaly. Odměnou pak bude nejen dobrý pocit z pohybu, ale také unikátní výhled na areál festivalu. Na vrcholu bude připravená obrovská selfie tyč, která nezapomenutelný okamžik s panoramou celého festivalu za zády pomůže uchovat. Tuto fotku budou moci rovnou sdílet na sociálních sítích, pochlubit se tak celému světu a po připojení hashtagu #rexonafest navíc získat zajímavé ceny.

Úskalí, na které návštěvníci hudebních festivalů naráží, jsou nekomfortní hygienické podmínky. Rexona však myslela i na to a připravila pro ně sprchy, ve kterých si umývání užijí, a to bez dlouhého čekání. Tento komfort si však budou muset zasloužit. Rexona podporuje aktivní styl života, proto budou speciální sprchy sloužit jako odměna pro ty, kteří po festivalovém areálu nachodí nejvíce kroků. Mechanismus, jak toho docílit, a jakým způsobem nachozené kroky zaznamenat, vysvětlí hostesky na místě.