Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Flamenco Live - ROMEO A JULIE

18.11.2019, 20:00 – 22:00

Spanish Dance Theater FLAMENCO LIVE s programem ROMEO A JULIE

Flamenco Live - ROMEO A JULIE

Příběh o lásce, vyprávěný jazykem tance

Magický svět španělského flamenca… Hudební spojení kastanět se zvukem podpatků…  Půvabné pohyby rukou, zběsilý vír vzdouvajících se sukní…
Nechte se přenést do horkého pobřeží Andalusie!

"Flamenco live" je unikátní art projekt, ve kterém se potkali profesionální umělci, kteří Vás okouzlí živým a opravdovým španělským flamenkem.
Uvidíte ty nejlepší tanečníky, kytaristy, kantory (vokalisty) a perkusionisty, kteří věnují svůj život "puro flamenco", opravdovému autentickému flamenku ve všech jeho tvářích a rozmanitostech.
Přiblíží vám flamenko bez bariér, bez hranic mezi umělci a publikem.
Všichni členové týmu jsou vícenásobnými laureáty mezinárodních soutěži, včetně "Viva Espana". Vedoucí tanečník týmu - El Tebi, vystupoval na scénách španělských divadel včetně slavné "Casa Patas" v Madridu!

V pražském divadle Broadway umělci představí nový unikátní program " Romeo a Julie" ve stylu flamenco. Je to zcela nová, nečekaná interpretace slavného Shakespearova románu, kde je legendární milostný příběh vyprávěn jazykem vášnivého španělského tance.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře NEUVEDENO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Ticketportal