JMSN

24.8.2019, 19:00 – 21:00

JMSN momentálně žije v Los Angeles, ale narodil se v Detroitu pod jménem Christian Berishaj. JMSN je zpěvák, autor, multiinstrumentalista, producent, inženýr a autor mixů, videographer. Do pražského Lucerna Music Baru dorazí 24.srpna.

Zpěvák R&B slaďáků, který vydal své debutové album 'Priscilla' v lednu 2012, řídí také svůj indie label White Room Records ze svého domácího nahrávacího studia. Úspěch jeho debutu upoutal pozornost "platinového" umělce Ushera, a dokonce zajistil JMSNovi možnost objevit se čtyřikrát na průlomovém albu Kendricka Lamara 'Good Kid, M..A.D City' ('Bitch Don't Kill My Vibe', 'The Art Of Peer Pressure', 'Sing About Me / Dying Of Thirst', 'Real').

JMSN díky svému mimořádnému talentu spolupracoval s takovými umělci, jako jsou The Game, J.Cole, Tyga, Ab-Soul, Kaytranada, Ta-ku a mnozí další. Úspěch pěti kritikou velice příznivě hodnocených alb JMSNa mu umožnil světová turné s mnoha koncerty po Severní Americe, Evropě, Austrálii a Číně. Dosud posledním albem JMSNa je loňské 'Velvet' vydané na White Room Records.

Ticketportal