Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Galerie Kodl

6. září 2013, 10:37
Galerie Kodl

Galerie KODL je renomovaná aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století. 

Zajistí i odborné konzultace, soudně-znalecké posudky a expertizy, restaurování či rámování obrazů. Galerie si zakládá nejen na záruce prodávaných uměleckých děl, ale také na maximálně profesionálním přístupu. 

Dvakrát ročně pořádá Galerie KODL vyhlášené aukční dny ve Velkém sále pražského Žofína, kterým předchází předaukční výstava v sídle galerie.

V letních měsících se v prostorách galerie představují v rámci Letního výtvarného salonu současní umělci a během roku se pořádají i specializované výstavy mnohdy spojených s vydáním souborných monografií či jiných publikací.

Otevřeno:

Po - Pá 10:00 - 18:00 hod. 

Galerie Kodl

adresa: Národní 7, Praha 1
telefon: +420 251 512 728
e-mail: [email protected]

www.galeriekodl.cz

Výstavy a akce Galerie Kodl

5.10.2020 – 28.11.2020, 23:59
Všem obdivovatelům výtvarného umění je určena předaukční výstava mimořádných a vzácných uměleckých děl v Galerii KODL od 5.... více