Charitativní koncert britského Northamptonshire Youth Orchestra and Choir v Arcibiskupském zámku v Kroměříži

Také v letošním roce se můžeme těšit na hudební festival AD ASTRA, který bude letos v rámci svého již IV. ročníku obsahovat dva charitativní koncerty na podporu obnovy Čínského pavilonu v Podzámecké zahradě v Kroměříži. 

Cena vstupenky: vstupné dobrovolné, , ,  Kč
Charitativní koncert britského Northamptonshire Youth Orchestra and Choir v Arcibiskupském zámku v Kroměříži
  • Adresa:
    Sněmovní náměstí 1
    Kroměříž 767 01

AD ASTRA je festival zahraničních hudebních těles mládeže, které vystupují ve Sněmovním sále Arcibiskupského zámku v Kroměříži.

Při druhém koncertu se můžete těšit na:

 

Beth Hodgson – County Youth Choir

Vystudovala muzikálový obor na Paul McCartney’s Liverpool Institute for Performing Arts (LIPA).

Dirigentkou Northamptonshire County Youth Choir je od roku 2014. Zároveň je od té doby ředitelkou vokálního oddělení organizace Northamptonshire Music and Performing Arts Trust.

 

Richard Roper – County Youth Orchestra

vystudoval hru na housle a violu na Royal Academy of Music v Londýně pod vedením Jill Thodaye a Iana Jewella. Kariéru učitele hudby zahájil v Northampton v roce 1989. Od roku 1996 je součástí organizace Northamptonshire Music Trust, kde pracuje s mnoha soubory. V současnosti zodpovídá za výuku hry na smyčcové nástroje po celém hrabství Northamptonshire.

 

Tim Green – County Youth Orchestra

Vystudoval obor elektroakustická hudba na Huddersfield University pod vedením Chrise Bradleyho and Marney O’ Sullivana. K organizaci NMPAT se připojil v roce 2000 a Northamptonshire County Youth Orchestra dirigoval poprvé v roce 2009. Tim má u NMAP na starosti perkusní nástroje ve všech školách a souborech celého hrabství.