Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Západočeská galerie v Plzni spouští komplexní virtuální nabídku

Západočeská galerie v Plzni spustila od 3. 4. 2020 komplexní virtuální nabídku.

Západočeská galerie v Plzni spouští komplexní virtuální nabídku
  • Adresa:
    Pražská 83/13
    Plzeň 301 00

Západočeská galerie připravila ucelenou nabídku, jak v časech pandemie zprostředkovat zájemcům o umění různorodé zážitky na základě svých sbírek, výstav a edukačních aktivit. Na novém webovém portálu jsou soustředěny všechny možnosti, které jsou v současných ztížených podmínkách k dispozici. Virtuální návštěvníci mohou vybírat ze sekcí FotoreportyVidea z výstavVirtuální komentované prohlídkyTvořivé aktivity a soutěžeSbírky online a Představení významných děl.

 Webová adresa online nabídky je www.zpc-galerie.cz/online.

Její obsah je průběžně doplňován, například komentovaná prohlídka aktuální výstavy Od prácek zábavě. Podoby volného času v umění 19. století je pojata jako třídílný seriál na pokračování.

Děti, které se zapojí do tvůrčích aktivit, mohou navíc zaslat své výtvory na e-mail edukace@zpc-galerie.cz, nejzajímavější dílka budou zveřejněna.

Stránka je propojena se sociálními sítěmi ZČG (Facebook, Instagram, Youtube a Twitter), kde uživatelé též najdou aktuální informace.