Festival SZIGET 2016

10.8.2016 – 17.8.2016, 23:59

Festival Sziget 2016 se bude konat na nádherném ostrově v srdci Budapešti od 10. do 17. srpna 2016.

Předprodej vstupenek na největší středoevropský festival Sziget začíná v úterý 24.11.2015 v 12:00. Kdo zakoupí vstupenky do čtyřiadvaceti hodin od startu, získá navíc řadu dárků. Už nyní si všichni mohou připomenout, jaký byl Sziget 2015 díky právě zveřejněnému aftermovie, a navodit si tak atmosféru horkého srpna na letošním festivalu v Budapešti.

První oznámená jména  (v abecedním pořadí)

Bring Me The Horizon  
John Newman       
Kodaline           
M83               
MØ    
Naughty Boy     
Parov Stelar            
Sigúr Ros            

V programu Szigetu jsou nově nejen Die Antwoord, Skunk Anansie, Afrojack a další zajímavá jména EDM, ale také kompletní program World Music Stage, kde vévodí Goran Bregovič, Leningrad a Buika. Nově se objevuje také intraktivní mapa (ZDE) a program už je rozdělen po jednotlivých dnech (ZDE)..

Chcete-li pocítit skutečnou atmosféru Szigetu, podívejte se na oficiální aftermovie shrnující sedm neuvěřitelných dní ročníku 2015.

Szitizen Prime permanentky

Začátek předprodeje provází akce, kdy ke každé vstupence zakoupené mezi 24. listopadem (poledne) a 25. listopadem (poledne) obdrží  zákazník řadu dárečků a bude zařazen do losování o opravdu mimořádné zážitky. Edice permanentek Szitizen Prime je možné získat jen v těchto prvních dvaceti čtyřech hodinách prodeje a součástí těchto vstupenek jsou tyto dárečky. Limitovaná edice Szigeťáckého trička a Szitizen Prime náramku, který můžete nosit, než odstartuje další Sziget. Soukromá exkluzivní party během Szigetu pro ty, kteří se jako první chtějí stát součástí #Sziget2016. Zlatá vstupenka, která dává majiteli možnost vybrat si přednostní vstup na festival nebo oblíbené dějiště, jeden vstup do VIP zóny nebo možnost získat výbavu na Szigeťácké Special Party dříve než ostatní! Originální plakát Szigetu zaslaný obratem poštou! Po uplynutí 24 hodinového prodeje bude vylosováno 24 transakcí, které získají ještě daleko víc! Těchto 24 výherců získá vstup do Very VIP Zóny, večeři v backstage hlavního pódia, kompletní outfit Szigetu a bungee jumping v areálu Szigetu!

Informace o vstupenkách:  www.szigetfestival.cz/tickets/