Diamant Expo – pořadatel výstav v Lounech a v Liberci

2. duben 2015, 12:56
Diamant Expo – pořadatel výstav v Lounech a v Liberci

Lounské výstaviště se nachází v areálu Masarykových sadů, v odpočinkové zóně na severozápadním okraji Loun. Jeho tradice sahá až do roku 1931. V současné době výstaviště spravuje společnost Diamant Expo. Diamant Expo patří mezi nejvýznamnější pořadatele regionálních výstav a veletrhů v ČR.

Na výstavišti v Lounech v letošním roce uspořádáme sedm výstav. Výstavy a zahradě, stavbě a interiéru „DŮM A ZAHRADA“ a „DŮM“. Výstava pro milovníky zvířat a chovatele „ČLOVĚK V PŘIRODĚ“,  automobilů „AUTOSALON LOUNY“. Dva termíny jsou vyhrazeny pro výstavu o tvoření, řemeslech, rukodělných výrobcích „ŘEMESLA A KREATIVITA“. Výstava pro rodiny, děti, sportovce „RODINA A VOLNÝ ČAS“.

V Liberci pořádáme ročně tři akce. Stavební a zahradnickou DŮM A ZAHRADA LIBEREC, všeobecnou výstavu o bydlení DŮM A BYDLENÍ a výstavu automobilů AUTOSALON LIBEREC.

V roce 2017 prošli liberecké výstavy velkou změnou, kdy se všechny akce přestěhovali do nových prostor Home Credit Areny Liberec. Home Credit Arena nabízí moderní výstavní prostory. K dispozici jsou vnitřní prostory, kryté i nekryté venkovní prostory a výborné zázemí.
Velké parkoviště pro vystavovatele i návštěvníky. Snadná dostupnost arény. Zastávka MHD v bezprostřední blízkosti, perfektní navigační systém pro automobily. Arena se nachází u sjezdu z rychlostní komunikace, pár minut od centra města.

Velmi nás potěší, když budete v letošním roce při tom, až se dveře dvacáté šesté výstavnické sezóny firmy Diamant Expo s.r.o. otevřou, aby naplnili očekávání všech návštěvníků i vystavovatelů.

Více informací na www.vystavydiamantexpo.cz

28.7.2021, 20:00 – 22:00
QUEENIE i letos vyrážejí na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour zavítají 28. 7. do Liberce. Po loňském vystoupení na Sychrově... více
20.8.2021 – 22.8.2021, 23:59
Tradiční výstava drobného zvířectva a chovatelských potřeb, zdravé stravy a života. Výstava je spojená s výstavou Řemesla a... více
3.9.2021 – 5.9.2021, 23:59
XXVIII. ročník všeobecné stavební výstavy více
20.8.2021, 12:33 – 23:59
Výstava pro tvořivé! Maminky, tatínkové, děti, kutilové a všichni, co si umí hrát i kutit, přijďte na výstaviště do Loun.  více