The Tap Tap – nový klip Džony Macháček a Mikulášská 5.12. Forum Karlín

4. prosinec 2018, 22:17
The Tap Tap – nový klip Džony Macháček a Mikulášská 5.12. Forum Karlín

The Tap Tap ohlásili, že svůj nový videoklip ke skladbě Džony Macháček představí až na Mikulášské 5. prosince v pražském Foru Karlín. Málokdy se stane, že se videoklip podaří dokončit s předstihem. Taptapákům se to letos povedlo, a tak mohou svou novinku představit o den dříve a využít ji jako pozvánku na svou letošní Mikulášskou koncertní show.

Nejnovější klip The Tap Tap k písničce Džony Macháček vznikl ve věznici ve Světlé nad Sázavou.

Je o hodně originálním klukovi, co hledá ženskou, která by ho zvládla. Aby si mohl vybrat, nastoupí dobrovolně do ženské věznice.

Song pro člena Tap Tapů Honzu Macháčka napsal frontman kapely Poletíme Rudolf Brančovský.

“Nacvičování nás všechny stálo pár šedivých vlasů a vousů, ale výsledek je atomová pecka. Úplně přesně popisuje, jaký je náš Honza Macháček živel.” říká kapelník Tap Tapu Šimon Ornest.

https://youtu.be/IpSxmOaFH74

Videoklip samozřejmě představí kapela i divákům během Mikulášské show 5. prosince v pražském Foru Karlín. Stejně tak odhalí i originálními sochy v nadživotní velikosti, které budou součástí výstavy The Tap Tap v Muzeu. Expozice Muzea hlavního města Prahy bude pro veřejnost otevřena v Domě U Zlatého prstenu od 11.12 do března 2019.

Na Mikulášské s The Tap Tap jako hosté vystoupí Petr Čtvrtníček, Xindl X, Adam Lanči alias Mr. Cocoman, dívčí sbor Puellae Cantantes a senátor profesor Jiří Drahoš.

Vstupenky na Mikulášskou s The Tap Tap jsou i dispozici v prodejní síti Goout.net

Více informací na:

http://www.thetaptap.cz

http://www.tapvopere.cz

https://www.facebook.com/TheTapTap/