Penzion Na Staré Škole v Orlických horách

17. květen 2022, 11:12
Penzion Na Staré Škole v Orlických horách

Penzion Na Staré Škole je ideálním místem pro menší i větší skupiny s vlastním stravováním a nachází se v krásné přírodě Orlických hor, mezi obcemi Olešnice a Sedloňov v obcí Polom.

Radost z pobytu u nás umocňují nádherné výhledy, a jedno z nejčistších ovzduší v ČR v nadmořské výšce 700m. Penzion je u trasy cyklobusu a cyklostezek s možností turistických vycházek. V zimním období ideální rodinou rekreaci doplňuje cca 400 metrů vzdálená sjezdovka, v Ski Areálu Olešnice, která je i při nedostatku sněhu zasněžována, probíhá zde i noční lyžování za výborného osvětlení 500m dlouhé sjezdovky, 4 vleky a dětská školička.V okolí je nepřeberné množství běžkařských terénů to vše s výhledem na panoráma Orlických hor a vzdálenějších Krkonoš.Nástup do stopy ze dveří penzionu Od jara do podzimu si můžete užít klidné a pohodové prostředí pro turistiku a cykloturistiku, a při procházkách si vychutnat krásu naší přírody.

Naše prostory jsou idealní základnou pro menší nebo větší rodinné výlety, pro seniory se zájmem o pohodu a relax. Pokoje s kuchyňkou 9x, 2-5 lůžka, +1x apartmán 6 lůžek, bar, 2x společenská mistnost, max. 39 osob. V areálu je k dispozici nově zbudovaný autocamping s 8x přípojkou 220/16A a stanovou plochou, dětské hřiště s pískovištěm, kolotoč, houpačky a volejbalové, popř. nohejbalové hřiště, venkovní altán, a dvě letní zahrádky, ale také množství historických zajímavostí a kulturních památek v okolí.

Můžete se podívat na virtuální prohlídku - zde.

Penzion Na Staré Škole

adresa: Polom 106, 517 91 Sedloňov
telefon: +420 602 436 986, +420 606 486 372 
e-mail: [email protected]

www.penzionnastareskole.cz