ROBBIE WILLIAMS VYDÁ 22. LISTOPADU 2019 SVÉ PRVNÍ VÁNOČNÍ ALBUM “THE CHRISTMAS PRESENT”

23. říjen 2019, 11:54
ROBBIE WILLIAMS VYDÁ 22. LISTOPADU 2019 SVÉ PRVNÍ VÁNOČNÍ ALBUM “THE CHRISTMAS PRESENT”

NA DESCE SE OBJEVÍ SPECIÁLNÍ HOSTÉ ROD STEWART, BRYAN ADAMS, JAMIE CULLUM A TYSON FURY

ALBUM BUDE OBSAHOVAT DVA NOSIČE:

  1. CD S ORIGINÁLNÍMI PÍSNIČKAMI
  2. CD COVERVERZE ZNÁMÝCH SVÁTEČNÍCH PÍSNÍ

Robbie Williams vydá své první vánoční album “The Christmas Present”

  1. listopadu 2019 na labelu Columbia Records.

Deska vyjde na standardním i deluxe CD, vinylu a magnetofonové kazetě. 2CD se bude skládat z dvou nosičů: “Christmas Past” a “Christmas Future” – obojí bude brilantní mix originálních skladeb a speciálních coververzí známých svátečních písní s unikátními hosty.

Disc 1: ‘Christmas Past’ obsahuje sváteční klasické skladby ‘Wonderland’ (s back vokály LMA choir), ‘Santa Baby’ (hostuje německá zpěvačka Helene Fischer), ‘Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!’, coververzi ‘The Christmas Song’ (napsaný slavnými The Nat King Cole Trio), ‘Merry Xmas Everybody’ s hostujícím Jamie Cullumem a ‘It’s A Wonderful Life’, duet s Robbieho otcem Peterem Conwayem.

Disc 2: ‘Christmas Future’ mimojiné obsahuje originální skladby ‘Time For Change’, ‘Home’, ‘Fairytales’ featuring Rod Stewart a ‘Bad Sharon’ se šampionem v boxu Tysonem Furym, plus coververze ‘Christmas (Baby Please Come Home)’, na kterém hostuje kanadský zpěvák Bryan Adams a ‘I Believe In Father Christmas’.

Deluxe CD verze alba obsahuje další čtyři bonus tracky, včetně duetu ‘It Takes Two’ s Rodem Stewartem.

Robbie říká: “Jsem tak natěšený představit vám své první vánoční album. Udělal jsem toho už ve své kariéře hodně a vydání této desky je mým dalším splněným snem. Když jsem The Christmas Present natáčel, užil jsem si tolik zábavy, že se nemůžu dočkat, až ho uslyšíte.”

‘The Christmas Present’ je Williamsovo třinácté studiové album a další milník v zářivé kariéře jednoho z nejmilovanějších britských hudebních hvězd. Písničky byly napsány a natočeny na mnoha místech, včetně Londýna, Stoke-on-Trent, Los Angeles a Vancouveru. Na albu Robbie znovu spolupracoval se svým dlouholetým kolegou Guyem Chambersem, který se s Richardem Flackem ujal produkce desky.