Larkin Poe oznamují novým singlem "She´s A Self Made Man" vydání pátého studiového alba

30. březen 2020, 12:53
Larkin Poe oznamují novým singlem "She´s A Self Made Man" vydání pátého studiového alba

Již vloni v říjnu, když Larkin Poe oznámily termíny turné a koncertu v Praze, se proslýchalo, že kapela připravuje nové album. Evropské turné se v plánovaném období konat nebude, o náhradních termínech se intenzivně jedná, ale nová nahrávka vyjde na sto procent. Datum vydání pátého studiového alba, které ponese název „Self Made Man“, je stanoveno na 1. května tohoto roku. 

Předzvěstí nového alba je skladba She’s A Self Made Man”, která dala novému albu jméno. 

Skladbu si můžete poslechnout zde:

a je k dispozici na všech hudebních digitálních platformách.

Kapela se s novým albem ohlásí po dvou skvělých letech, kdy jejich předchozí album Venom & Faith dobývalo hitparády a Larkin Poe s ním byly nominovány na cenu GRAMMY® Award. Zachycuje sesterské multi-instrumentální duo rodaček původem z Atlanty, nyní žijící v Nashvillu, Rebeccy a Megan Lovellovi ve vrcholné formě.  A nová skladba je toho důkazem.

“V životě jde o rovnováhu,” říká Rebecca. “Někdy je život sladký, někdy hořký. V “She´s A Self Made Man” jsem chtěla napsat píseň o vzestupech a pádech, kterými jsme si s Megan prošly za posledních deset let stavění kapely Larkin Poe. Není lehké zjistit kým doopravdy jste a dost času zabere pochopit, co je vaším cílem. Ale poslední dobou mám pocit, že do sebe všechno zapadá a dává to smysl. Za to se cítím vděčná. Najít a přijmout sebe sama, o tom to všechno je.”

“Být autentické je pro nás důležité” pokračuje zase Megan. “Rebecca a já své každé rozhodnutí prožíváme. Jsme nezávislé umělkyně, a to se promítá do všeho, co děláme.”

“Tohle bude v mnoha ohledech textově nejpozitivnější deska, kterou jsme kdy natočily,” doplňuje Megan. “Lidé mohou projít hodně špatnými časy, ale vždycky se dokážou sebrat a jít dál. Tahle deska odráží radost, kterou cítíme a které si vážíme.”

Larkin Poe vycházejí z blues, ale na albu uslyšíme mnoho podobně inspirovaných stylů jižanské hudby, od folku ke gospelu a bluegrassu, od country ke starému dobrému rock‘n’rollu.

“Děláme hudbu, ale to hudba z nás udělala to, kým jsme my. Jinak by to ani nešlo.”

Předprodej vstupenek v prodejní síti Goout.