Dominika Hašková přichází s dalším singlem Wouldn’t That Be Nice

25. červenec 2019, 11:51
Dominika Hašková přichází s dalším singlem Wouldn’t That Be Nice

Po debutovém singlu Let Me Follow představuje Dominika Hašková a její kapela DOMI novinku Wouldn’t That Be Nice, která již běží v britském éteru. Dominika, dcera našeho nejslavnějšího brankáře, je velmi nadanou zpěvačkou a buduje si vlastní uměleckou kariéru na českém i britském hudebním trhu. Žije ve Velké Británii, kde dokončuje studia na konzervatoři Leeds College of Music.

Kapela DOMI, kterou Dominika založila právě v rámci svého studia hudby, mísí pop s elektronikou. Jde o hudebně vyzrálé, energické a na české scéně velmi netradiční autorské hudební uskupení. V novém singlu skupina dokazuje svou profesionalitu, ač jde o skupinu, která je teprve na startu své hudební dráhy. O produkci se postaral Frankie Harper. „Singl vznikl z písničky, kterou jsme složili pro závěrečnou zkoušku před 2 lety. Když jsme s kapelou měli náš první koncert tady v Čechách, tak jsme ji zařadili do playlistu, protože jsme v té době neměli dostačující repertoár. Ale když jsme ji ve zkušebně zkoušeli, zjistili jsme, že se nám vůbec nelíbí. Vzali jsme tedy akordy a kompletně změnili celý vibe. Vznikla v hrozném časovém tlaku a teď je to jedna z našich nejoblíbenějších písniček,“ komentuje singl Dominika Hašková

Video, které song doprovází, seznamuje fanoušky s celou kapelou DOMI (Dominika, Jemma, Ben, Casper, Jostein) a energií, kterou vyzařuje a ukazuje, jak jako formace vystupuje. Natáčení probíhalo v bývalé továrně. „Vhodné místo jsme hledali dlouho, chtěli jsme něco neokázalého a neokoukaného. Místnost, kde se natáčelo, jsme si museli vystajlovat, tak aby byla cool. Vzali jsme všechny věci, které se tam válely jako rozbitý záchod, vylomené dveře a další bordel a nefunkční věci, které pro nás ale v tu chvíli měly důležitou hodnotu. Bylo to crazy. K natáčení jsme oslovili naše spolužáky Sama Nicklina a Jonathana Umplebyho, kteří se kromě muziky zabývají filmem a designem,“ dodává Dominika.

Kapela DOMI pracuje na vydání svého EP a plánuje vyjet na turné po severní Anglii.