SUHR webinář: Trendy v HR aneb vzestup AI

14.6.2023, 18:00 – 23:59

Trendy nejsou jen měnící se čísla a procenta. Za poslední dva roky se změnilo ve světě HR vše. Kdo neslyšel za poslední dobu výraz AI jako by nežil. Společně se v rámci webináře podíváme na to, jak využít umělou inteligenci v praxi, v náboru a dalších HR oblastech. AI však není to jediné, na co musíme aktuálně reagovat. Všichni také čelíme například velmi vysoké inflaci. Nechte se inspirovat, jak se s těmito novými výzvami vypořádat.

Cena vstupenky: 550 Kč

Pro koho je webinář vhodný?
Pro kohokoliv, koho zajímají nejnovější trendy, které hýbou (nejen) HR světem. Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět, kam se v důsledku těchto změn vyvíjí role HR.

O lektorovi: Lukáš Augustín působí v HR už od roku 2016. Má za sebou zkušenosti napříč téměř všemi HR rolemi od navolávače, přes recruitment, HR marketing až po současnou roli HR Business Partnera. Stejně tak široký rozhled má i napříč firmami. Začínal ve Spořce, působil v Czechitas, a nyní zakotvil v Shipmonku. Během své cesty měl štěstí na neuvěřitelně šikovné lidi, od kterých se toho spoustu naučil. Vedle svojí HR kariéry také tvoří od roku 2022 podcast Na Pokec, kde si můžete pravidelně poslechnout inspirativní příběhy a rozhovory s nejrůznějšími odborníky, kteří “dělají obyčejnou práci neobyčejně dobře”.

SMS Ticket