Burza rybiček - Prodejní trhy akvarijních ryb

20.8.2022, 9:00 – 12:00

Zveme Vás na pražské akvaristické prodejní trhy Burza rybiček, které se konají 20.8.2022 od 9:00 do 12:00 v areálu Chvalské tvrze v Praze 9 - Horních Počernicích.

Cena vstupenky: 40 Kč

Je libo krevetku nebo šneka? Tak pro Vás jsou u nás k dispozici Sladkovodnikrevetky.cz, u jejich stánku najdete opravdu nepřeberné množství přírodních produktů nejen pro krevetky, ale i obsáhlou nabídku krevetek a šneků. Po předchozí domluvě Vám dovezou cokoli ze svého e-shopu.
Ti, co chtějí aby se jim akvárium krásně zelenalo se u nás nudit nebudou. Najdou zde maximálně široký sortiment od plovouček, mechů a řasokoulí přes nejrůznější kobercovky, stonkovky až po mohutné echynodory a anubiasy.
Krmení pro Vaše miláčky u nás najdete ve všech jeho možných formách, od suchého přes mražené až po živé a to za nejnižší možné ceny.

Vstupné je 40 korun za každou osobu starší 15-ti let, ZTP a mladší osoby 15 let mají vstup ZDARMA (v doprovodu starší osoby 18-ti let).
Vstupné na místě, je možné platit hotově i bezhotovostně například platebními kartami, chytrými telefony nebo hodinkami.
Parkování v areálu nebo okolních ulicích zdarma.

Kde: Stodola - Burza rybiček, Na chvalské tvrzi 7, Praha

SMS Ticket