Komorní hradní bál

21.5.2022, 16:00 – 20:00

Ples pořádá soubor Fragium 16 pod vedením Pavla Jiráska. Tance a jejich výuku povede Hana Tillmanová

Cena vstupenky: 300 Kč

Předchozí znalost tanců není nutná k tomu, abyste se mohli zúčastnit, mnohé jsou tak jednoduché a příjemné, že se je rychle naučíte přímo na místě.

Oblečení vybírejte jako na bál napříč staletími, ze svých oblíbených období od konce 15. do 19. století, popř. starší; jen z prostorových důvodů nedoporučujeme dlouhé vlečky a objemné krinolíny.


Nemusíte mít nutně dobové oblečení, ale snažte se společenským oděvem, včetně doplňků, přispět ke slavnostnímu rázu, který na bálech všichni tolik oceňujeme. (Prostor k převlékaní je zajištěn a bude přístupný od 15:00.)

Tance budou rozmanité, náročnější pro ty, kteří se chtějí svou dovedností blýsknout (ano – i So ben mi chi ha buon tempo), i jednoduché a zábavné, kde si spolu zatančí celá společnost. Vybírat je budeme ze stěžejních bálových tanců několika období: renesance a raný novověk, old country dances z doby stuartovské a austenovské, empír a biedermeier.

Vstupné: 

300,- Kč / osoba
při včasné registraci a zaplacení do 15.5.2022 získáte zvýhodněnou cenu 250,- Kč.

PŘIHLÁŠKY NA PLES VYPLŇUJTE ZDE

Uvítáme (není povinné!), když sebou přivezete nějaké stylové dobroty ke společné tabuli, i my pro vás budeme mít dosti dobrého nachystáno.

Přihlášky na bál najdete zde.

Odkazy na pořadatele:

Donna Mobile

Událost na Facebooku