Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Ulice plná kouzel - originální černé divadlo pro celou rodinu

3.12.2020, 9:30 – 5.12.2020, 16:10

Černé Divadlo Metro zavádí diváky všech věkových kategorií do světa fantazie a humoru, rozdává smích a dobrou náladu. Navíc svou ojedinělou technikou, která je celosvětově patentována, činí tato představení divácky velmi zajímavá a atraktivní. Mezi nejpočetnější návštěvníky našeho černého divadla patří rodiny s dětmi, školní a studentské skupiny nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Představení jsou částečně inetraktivní, diváci mají tedy možnost být jejich součástí.

Cena vstupenky: jednotné vstupné 159 Kč
Ulice plná kouzel - originální černé divadlo pro celou rodinu
  • Adresa:
    Národní 961/25
    Praha 1, 110 00

Ulice plná kouzel

V představení originálního černého divadla prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den a jeden, možná trochu obyčejný, život. Počítač vás přivítá jako dobrého kamaráda, autíčko vás odveze třeba na kraj světa, špagety skočí samy rovnou do talíře a chcete si zahrát volejbal? Žádný problém, když nedoletí míč k vám, doletíte vy k němu! Den je plný zážitků, ale stejně jako v životě - vše má svůj konec.

Jsme jediné černé divadlo v Praze, které vám částečně prozradí svou unikátní techniku!
Na konci každého představení váš čeká krátká ukázka techniky našeho černého divadla. Můžete se

Na konci představení workshop a možnost si černé divadlo vyzkoušet na jevišti
cena: 159,- Kč