Cliff divingové závody High Jump 2022. Světové hvězdy skoků do vody a našlapaný hudební program

5.8.2022 – 6.8.2022, 23:59

Jeden s nejstaršího cliff divingových závodů v Evropě se blíží. Již tento pátek a sobotu se v lomu v Hřiměždicích uskuteční třiadvacátý ročník extrémních závodů ve skocích do vody. Skokani a skokanky, který se letos přihlásilo více než 70, se budou vrhat do vody z výšky až dvacet metrů.

Cena vstupenky: 890 Kč
Cliff divingové závody High Jump 2022. Světové hvězdy skoků do vody a našlapaný hudební program
  • Adresa:
    Hřiměždice 263 01

Mezi akreditovanými skokany jsou například závodníci z Německa, Spojených států amerických, Nizozemska, Francie a dalších zemí světa. Na programu je také hudební doprovodný program v rámci, kterého vystoupí PSH, United Flavour Soundsystem, 58G, Fast Food Orchestra a další. Vstupenky jsou stále k dispozici v předprodeji a budou k prodeji i na místě.

Dechberoucí skoky, unikátní atmosféra přírodní pool party, hudební koncerty a bohatý doprovodný program. Tak by se dala letní akce v Hřiměždicích ve stručnosti charakterizovat. Mezi skokanskými hvězdami, které do lomu letos dorazí, je například světový rekordman ve skoku do vody Laso Schaller ze Švýcarska, známý svým skokem z výšky více než 59 metrů. Celkem se mohou fanoušci těšit na skokanskou show v podání více než 50 skokanů a skokanek. Favoritkou bude například havajská skokanka Genevieve Bradley, která je součástí světové skokanské série Red Bull Cliffdiving. A právě Havaj je tématem letošního HighJumpu. Organizátoři tak chtějí vzdát hold kolébce extrémního sportu cliffdiving.

Na několika podiích zahrají djs i známé kapely. Hlavní Desperados Stage představí legendární hip hopovou skupinu PSH, svoji porci reggae a ska představí Fast Food Orchestra, fresh sound současného rapu zahrají 58G a United Flavour Sound System představí fúzi mezi rnb, world music a hip hopem. Prostě pořádná porce zábavy s vychlazeným pivem vyostřeným tequilou Desperados.

Více info na Highjump.cz a na fb: www.facebook.com/cliffdiving.eu

Foto: ©Highjump.cz