Australská metalcorová partička Polaris rozproudí MeetFactory

4.10.2022, 20:00 – 22:00

Metalcorová partička ve složení frontman Jamie Hails, kytaristé Ryan Siew a Rick Schneider, basák Jake Seinhauser a bubeník Daniel Furnari se k nám vrací po třech letech. Kluci nadchli hudební kritiky hned v začátcích své hudební kariéry. Po vydání debutového alba The Mortal Coil v roce 2017 získali nominaci na ARIA Award v kategorii Best Hard Rock. Se svojí nejnovější deskou The Death of Me navázali na předchozí úspěch a okamžitě si vysloužili další nominace na cenu ARIA za Nejlepší hardrockové nebo heavy metalové album.

Australská metalcorová partička Polaris rozproudí MeetFactory
  • Adresa:
    Ke sklárně 3213/15
    Praha 5 150 00

Předprodej vstupenek začíná tento pátek od 11 hodin na GoOut.net. Polaris jsou velmi oblíbení na své domácí scéně. V australských cenách AIR Awards zvítězili v kategorii Best Independent Heavy Album roku 2021, třikrát vyprodali svojí headline tour po Austrálii a sdíleli stage s Architects nebo Parkway Drive. V Česku si naposled zahráli v roce 2019 a stálo to za to. V říjnu se k nám vrací a nepřijedou sami, na evropském turné je doprovodí kapely Alpha Wolf, Gravemind a Stepson. 

Vstupenky v prodeji od tohoto pátku 11. února od 11:00 na GoOut.net: https://goout.net/cs/listky/polaris+alpha-wolf+dalsi/hkdm/.

Více informací na www.rockforpeople.cz.