Sbírka AKT – křest knihy - VYPRODÁNO

24.6.2021, 18:30 – 20:30

Sbírka AKT obsahuje celkem 30 básní, které pohlížejí na lásku a porozumění, ale i smutek, samotu a odloučení. Vzhledem k tomu, že vám její křest dlužíme od loňského prosince a už vás nechceme nechat čekat, je pro nás aktuální probouzení kultury zcela zásadní. Díky tomu můžeme i my probudit dlouho slibovaný a především náš vysněný křest.  

S nesmírnou radostí vás tedy zveme ve čtvrtek 24. června 2021 od 18:30 do divadelního sálu pražského Rock Café (Národní 20, Praha 1), kde společně s vámi sbírku AKT pokřtí vydavatel hudebního magazínu Headliner Dany Stejskal a básník, spisovatel a textař Petr Soukup.  
 
Jako hudební hosté v průběhu večera akusticky vystoupí Tereza Balonová a trio ReCovers.  
Orientační časový harmonogram: 
19:00 – Křest sbírky AKT 
19:30 – Tereza Balonová 
20:00 – ReCovers  
 
Poté se s vámi všemi moc rádi osobně potkáme, poděkujeme, připijeme, případně si rádi vyslechneme vaše dojmy z knížky.  Samozřejmě plně bereme ohled na aktuální situaci, a tak vás již nyní prosíme o dodržování všech platných opatření. Celý křest je možné uspořádat za dodržení konkrétních podmínek, jejichž prokázání bude u vstupu kontrolováno zároveň s preventivním měřením zvýšené teploty (stačí jedna z níže uvedených variant):  
– negativní test (antigenní ne starší než 72 hodin/PCR ne starší než 7 dní) 
– potvrzení o uplynutí 22 dní od očkování alespoň jednou dávkou vakcíny proti nemoci Covid-19 
– potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 ne starší než 180 dní  
 
Po celou dobu vás prosíme o nasazený respirátor. Výjimkou je konzumace nápojů, v případě konzumace je možné mít respirátor sundaný (přímo do divadelního sálu není možné nápoje vnášet). Prostor je na sezení a je uzpůsoben do 50 % kapacity divadelního sálu a jeho foyer, v žádném případě nechceme nikoho ohrozit. Kdybychom cítili, že s blížícím se termínem není uspořádání křtu již nadále možné, ihned vás o tom budeme informovat s náhradní variantou. 
 
Výše uvedená opatření se do křtu mohou změnit, samozřejmě vás pár dní před jeho uskutečněním budeme aktuálně informovat.  
Děkujeme především za vaši trpělivost a součinnost, už teď se na vás nesmírně těšíme.