Postmodern Jukebox se po beznadějně vyprodané show vrací do ROXY

20.10.2020, 20:00 – 22:00

Americké uskupení Postmodern Jukebox se po loňském vyprodaném koncertu vrací do ROXY a nabídne novou, naprosto jedinečnou show.

Postmodern Jukebox se po beznadějně vyprodané show vrací do ROXY
  • Adresa:
    Dlouhá 33
    Praha 1 110 00

S více než miliardou shlédnutých videí, 3,5 miliony odběratelů na Youtube a 1,7 milionem fanoušků na Facebooku patří toto nadčasové hudební těleso k nejpopulárnějšímu svého druhu na světě. Otec projektu Scott Bradlee slibuje návrat k osobitosti a řemeslné zručnosti, tolik typické pro minulé generace. ROXY tak 20. října čeká opět nevídaná show. Už teď se můžeme sázet, v jaké sestavě ansámbl tentokrát přijede.

Předprodej začíná 30. ledna přes Ticketmaster nebo GoOut.

Od založení Postmodern Jukebox uplynulo již jedenáct let a za tu dobu odehráli stovky vyprodaných koncertů na šesti kontinentech a jejich repertoár pokrývá covery to nejlepší, co nabízí posledních dvacet let pop music. Ať už chcete Britney Spears, Guns N’ Roses nebo nejvíc hot objev současnosti Billie Eilish, repertoár PMJ je skutečně široký. Dostali se s ním například až do Good Morning America či na nejvyšší příčky Billboard chart. V pražské ROXY už to znají, o to to bude lepší. Mějte swingové botky připravené!