Upozornění

V souvislosti s nepřehlednou situací ohledně pořádání akcí si raději přímo u pořadatelů ověřujte zda se akce koná. Bohužel nemůžeme ručit za správnost všech termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Keifer Sutherland - Lucerna Music Bar

15.2.2020, 18:00 – 20:00

Herec Keifer Sutherland do Prahy přiveze své letošní album

Kiefer Sutherland je více než třicet let profesionálním hercem s rolemi ve filmech jako ‘Stand By Me’, ‘The Lost Boys’, ‘Young Guns’, "Flatliners’, ‘A Few Good Men’, ‘A Time to Kill’, ‘Dark City’, ‘Melancholia’ a ve westernu ‘Forsaken’.

Cena vstupenky: 690/790 Kč

Hrál i v TV sérii ‘24'. Keifera Sutherlanda budou moc tuzemští fanoušci vidět živě 15.února v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 690 Kč + poplatky od pátku 1. listopadu 10:00 na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě za 790 Kč.

Kiefer Sutherland po svém kritikou velmi příznivě přijatém debutu z roku 2016 ‘Down In A Hole’ vydal letos v dubnu u firmy BMG své druhé album ‘Reckless & Me’. ‘Reckless & Me’ je druhou kapitolou hudební poutě, při které Sutherland odehrál stovky koncertů. Anglický The Guardian napsal “Hvězda akčních filmů předvedla skvělý koncert country hudby nasáklé whiskou,” zatímco americký Rolling Stone tvrdí, že “jeho netuctový hlas je prodchnutý vášní.”

‘Reckless & Me’ organicky vznikalo během Sutherlandova koncertování na podporu jeho debutu. Autorem deseti skladeb je výhradně Sutherland s občasným přispěním dlouholetého přítele a producenta Jude Colea.

Album se nahrávalo ve dvou etapách po čtyřech dnech v Capitol Studios v Los Angeles. Sutherland byl mimo jiné inspirován fotografií Paula McCartneyho, který se díval na fotografii Franka Sinatry. Nahrávání se zúčastnili slavní hudebníci, jako jsou kytarista Waddy Wachtel (Stevie Nicks), bubeník Brian MacLeod (Sheryl Crow) a legendární klavírista Jim Cox.

Srdcem alba ‘Reckless & Me’ je country music, ale slyšíme na něm i vlivy folku, rocku, blues a jiných žánrů.. Někdy je to rychlejší skladba ve stylu Pettyho a Springsteena, někdy zas tradičnější honky tonky.

“Jako herec vím, že schopnost navázat spojení s publikem spočívá v síle příběhu nebo postavy,” vysvětluje. “Ale tohle je něco jiného. Tohle jsou osobní příběhy mého života. I když mám v životě štěstí, jsou věci, kterým se vyhnout nedá – vaši přátelé umírají, něco vás hodně zklame, někdo vám zlomí srdce. Doufám, že moje písničky pomohou mně i publiku uvědomit si, že nikdo z nás v tom nejede sám. V tom je jistá úleva. Alespoň pro mě.”

Nové album s názvem 'Reckless & Me' budete mít možnost slyšet živě v Lucerna Music Baru.