Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Skvělé Larkin Poe budou opět koncertovat v Praze

20.11.2021

Larkin Poe mění termíny světového turné. V Praze vystoupí v listopadu příštího roku. Na letošní listopad chystají nové album.

Skvělé Larkin Poe budou opět koncertovat v Praze
  • Adresa:
    Vodičkova 704/36
    Praha 1 11000

Kapela na své fanoušky ale rozhodně nezapomíná a 20. listopadu vydá nové album akustických coververzí s názvem Kindred Spirits. Jako první zveřejňují působivou předělávku skladby "Nights In White Satin“ od The Moody Blues. Skladba „Nights in White Satin“ poprvé vyšla v roce 1967, prodejním hitem se stala více než třikrát a po celém světě se jí prodaly milióny kusů, inspirovala více než šedesát coververzí a objevila se na mnoha filmových soundtracích. Larkin Poe tuto nesmrtelnou skladbu ve své verzi představily jako upoutávku na novou nahrávku 25. září.

Na videoklip k „Nights in White Satin“ od Larkin Poe se podívejte zde:

https://youtu.be/NxPkxUMLH8g

Vstupenky na pražský koncert jsou nadále k dispozici v předprodejní síti Goout. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

https://goout.net/cs/listky/prague-international-bluenight-larkin-poe/iwif/

Koncert pořádá v rámci série Prague International BlueNight agentura Liver Music.

 

Více informací na www.livermusic.cz nebo www.larkinpoe.com