Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Václav Marek a jeho Blue Star Koncert Petrof

14.1.2020, 19:00 – 21:00

Přijďte si do kulturního centra PETROF Gallery poslechnout nezapomenutelné melodie ze zlaté éry českého swingu. Zveme vás na novoroční vystoupení Václava Marka a jeho Blue Star s názvem Tiše padá sníh. Poslechněte si hity swingové hudby 30. a 40. let 20. století, které zahájí další koncertní šňůru v PETROF Gallery.

Cena vstupenky: 390 Kč

Přijďte si do kulturního centra PETROF Gallery poslechnout nezapomenutelné melodie ze zlaté éry českého swingu. Zveme vás na novoroční vystoupení Václava Marka a jeho Blue Star. Poslechněte si hity swingové hudby 30. a 40. let 20. století, které zahájí další koncertní šňůru v PETROF Gallery. Celkový dojem z vystoupení navíc dokreslí dobová stylizace vystupujících s profesionálním vstupem konferenciéra a šéfa ansámblu Václava Marka. Těšit se můžete na pořádnou dávku swingu.

Ticketstream