Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Holy Fuck / CA - Futurum Music Bar

17.5.2020, 21:00 – 23:00

Kanadští Holy Fuck mají namířeno do Futura

Kanadský kvartet Holy Fuck si libuje ve výlučnosti na hudební scéně. Patnáct let si jedou to své na celkem pěti albech. Možná právě proto jsou jedním z nejvlivnějších vývozních artiklů země. Jejich taneční a širokoúhlý sound mnozí imitují, ale nikdo to neumí lépe než Holy Fuck. Přesvědčí vás o tom 17. května v pražském Futuru. Vstupenky za 390 Kč + poplatky jsou k dispozici na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na GoOut.cz a v sítích

Cena vstupenky: 390/490 Kč
Holy Fuck / CA - Futurum Music Bar
  • Adresa:
    Zborovská 82/7
    Praha 5 150 00

Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 490 Kč. 

Mainstream si jich sice povšiml díky hudbě k filmům Breaking Bad a Mr Robot, ale kapela přesto i nadále jde proti větru a popírá tendence být předvídatelnou tuctovou skupinou.

Deleter je páté studiové album Holy Fuck, typická polyrytmická lahůdka v podání pánů Briana Borcherdta, Grahama Walshe, Matta Schulze a Matta “Punchy” McQuaida. Dostávají zde svůj hustý zvuk na vyšší úroveň, fúzují krautrockový drive a snovost deep housu, vrnící strojové perkuse a kosmický syntetický šum.

Brian popisuje Deleter jako pokus částečně "nastolit mír" s taneční hudbou populární za jeho dospívání – dospívání stráveného spíš ve společnosti BlackSabbath než Black Box.

Základní slovník alba Deleter tvoří série hrubých zvukových náčrtků zachycených při zkouškách. Tyhle jamy a polní nahrávky, střípky a napůl koherentní nápady byly postupně přetvořeny v devět celistvých skladeb. Album vznikalo ve studiích v Brooklynu, the Catskills, na venkově Ontaria a nakonec v Dartmouthu v Novém Skotsku.

Brian o hudbě Holy Fuck říká: „Naše hudba je pro nás jako hra, jako hodně dobrá šachová partie. V té hře objevujeme tvůrčí jiskření, euforii a katarzi. Hraní naživo je jako levitace. Tehdy si uvědomíte, že se něco děje. A je jen na vás, jestli se k nám přidáte.“ 

Ticketportal