Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

80s THE SHOW

12.6.2020, 17:00 – 19:00

Po premiéře DRFG Areně nás čeká 80s The Show 2020 Open Air!

80s THE SHOW

Fotbalový stadion Za Lužánkami zafunguje jako stroj času, který nás přenese zpět a představí nám 5 zásadních hudebních projektů 80. let minulého století.

C. C. Catch - česká premiéra!

Jedna z nejvýraznějších tváří popové hudební scény osmdesátek, s hity I Can Lose My Heart Tonight, Cause You Are Young nebo Strangers By Night.
Thomas Anders from Modern Talking
You're My Heart, You're My Soul! V Brně se představí Thomas Anders se svou kapelou, s níž navazuje na úspěšnou kariéru Modern Talking.
Alphaville
Němečtí Alphaville. Forever Young, Sounds Like a Melody, Alphaville se svým popovo-rockovým zvukem kouzlí dodnes.
Gazebo - česká premiéra!
Ikona a superstar italského disca, jen jeho zásadní písně I Like Chopin se prodalo více než 8 milionů.
Fancy - česká premiéra!
Německý disco zpěvák a producent Fancy - Slice Me Nice, My heart is beating to the rhythm of love, Slice me nice! Kromě tohoto singlu se můžeme těšit i na hity jako Flames of Love nebo Chinese Eyes.

VSTUPENKY:
Standard
(1290 Kč)
VIP (2 490 Kč) - vyvýšené podium, alko/nealko, teplý a studený raut
VIP MEET & GREET (9990 Kč) - MEET & GREET (včetně focení a autogramiády) se všemi umělci, VIP servis, zvláštní obsluha, speciální raut
Meet & Greet si dle Vašich preferencí domluvíte s produkcí, kontakt Vám bude poskytnut po zakoupení vstupenky.
ZTP/P (DISABLED) (1290 Kč) - vstupenky ZTP/P umožňují vstup dvou osob (držitel průkazu ZTP/P a 1 osoba jako doprovod), z bezpečnostních důvodů je počet těchto vstupenek velmi omezen / zvláštní sektor ZTP/P NE

Každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!

slevy NE / bezbariérový přístup ANO

Ticketportal