Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

METALFEST OPENIN PARTY

Čtvrtek, 04.06.2020 19:00 | další termíny

METALFEST Open Air 2020 startuje o den dříve, velkolepou METALFEST OPENING PÁRTY!

METALFEST OPENIN PARTY

Festival METALFEST nachystal pro své věrné fanoušky velkou novinku! Zcela nově se den před zahájením festivalu, tedy ve čtvrtek 4. 6. 2020, uskuteční velká OPENING PARTY! Tato skvělá „Metalfest párty“ se bude konat v prostorách plzeňského Depa a již nyní můžeme potvrdit, že zde zahrají 3 zahraniční rock-metalové hvězdy!

První z nich jsou SOULFLY! Metalový matador Max Cavalera a spol. tak chystají pro METALFEST skutečně „dvoják“. Kromě speciálního koncertního setu „Return To Prophecy“ v rámci festivalu v amfiteátru Lochotín, zahrají také zcela odlišný 90. minutový set, na Opening Party! SOULFLY se v příštím roce chtějí vrátit zpět ke svým hudebním počinům z minulosti a vy, fanoušci, jim budete moci pomoci sestavit část koncertního setlistu právě pro Opening Party! K tomu vám poslouží anketa na stránkách www.metalfest.cz, kterou spustíme začátkem příštího roku.

Druhou potvrzenou kapelou na tento předfestivalový večírek je švédská parta CYHRA. Kapela vydala nedávno svou již druhou desku „No Halos In Hell“, která je plná velmi chytlavých melodií, co vám vydrží v hlavě ještě dlouho po skončení koncertu! Máte se na co těšit! Na třetí kapele se ještě pracuje.

Bude zde probíhat také výměna vstupenek na METALFEST za festivalové pásky.

A teď POZOR! Pro majitele vstupenek na Metalfest za cenu 590,-, pro ostatní za 890,-. Upozorňujeme návštěvníky festivalu METALFEST Open Air, mějte svoji festivalovou vstupenku u sebe, případně již festivalovou pásku na ruce, abyste se tak mohli prokázat, že na party můžete využít zlevněné vstupné!

Co dodat? Kapacita plzeňského Depa2015 je omezena, tak se svou účastí na METALFEST OPENING PARTY a nákupem vstupenek příliš neváhejte!

Ticketportal

Termíny