Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Fish&Chill: Kapr tapas edition

8.12.2019, 10:00 – 17:00

Studenti Arts managementu Vás zvou na food festival Fish&Chill: Kapr Tapas edition.

Přijďte si vychutnat tradičního kapra v netradiční mezinárodní kuchyni do holešovického prostoru Město Moře. Nebudou chybět ani krátké přednášky s rybí tematikou či workshopy a hudba.
Přesvědčíme Vás, že #kaprjeláska

Cílem festivalu je přiblížit lidem z měst atraktivní formou rybářství a ukázat nevšední způsoby přípravy tradiční české ryby, kterou je kapr. V průběhu celého dne budou moci návštěvníci ochutnat kapří speciality od mezinárodních kuchařů. Akci budou prokládat krátké „fishtalky“ (přednášky), které představí populárně-naučnou formou význam rybníků, rybí gastronomii či rybářskou kulturu. Zajímavým bodem události bude také workshop na téma kuchyňské úpravy ryb, který jistě před blížícími se vánočními svátky mnozí ocení. Akce bude proložena hudebním doprovodem a zakončí ji koncert finalisty Česko-slovenské SuperStar - Karola Komendy.

Více informací zde: https://www.facebook.com/events/1278449872338109/

Kde:

Město moře / Přístavní 7, 17000 Praha