Letní edice projektu Yoga & Special Places je tady!

15.6.2019

Summer Yoga Day, to je den, který v sobě ukrývá nejen cvičení jógy, ale také možnost navštívit netradiční místo, které pořadatelé pečlivě vybírají, aby fanouškům jógy zprostředkovali speciální zážitek. V červnu se návštěvníci ocitnou v prostorách funkcionalistické vily na Barrandově, která se na jeden den stane místem velké letní jóga párty. Projekt přináší nejen ojedinělý zážitek, ale jeho smyslem je zároveň po- moci dobré věci. Sobotní den bude věnován na podporu útulku pro staré a nemoc- né či vyřazené koně ze sportovní kariéry Domov pro koně z.s. 

Projet Yoga&Special places není třeba dlouze představovat, co si ale svou pozornost zaslouží je fakt, že letní edice s sebou přinese jednu zajímavou novinku. Tou bude právě letní večírek pro všechny účastníky. Program ale odstartuje již brzy ráno lekcí, která nese název Sunrise vinyasa class & meditation a povede jí jedna ze zakladatelek projektu Adéla Porubská. V průběhu dne si účastníci projdou všemi možnými druhy jógy, od těch tradičních, až po zajímavé lekce a workshopy. Za zmínku jistě stojí lekce Handstand pod vedením oblíbené dvojice Kláry Pokorné a Martina Franka. Na návštěvníky bude čekat 22 zajímavých, nejen jóga lekcí, 5 intenzivních workshopů, 2 přednášky, známí i zahraniční lektoři, spousta pozitivní energie, letní pohoda a v neposlední řadě krásné místo, kam se běžně obyvatel metropole nepodívá. Výtěžek z tomboly, jejíž slosování bude probíhat na konci dne, půjde na podporu Domova pro koně s.z. jehož cílem je poskytnout domov koním starším, nemocným či vyřazeným ze sportovní kariéry.

Letní den bude již tradičně ukončen lekcí Kláry Pokorné, která si pro tentokrát připravila Sunset yoga party a to zcela doslova. Už tak nabitý den plynule přejde v pořádnou letní párty. Skvělý začátek letošního léta, nemyslíte?

Kde:

Vila Barranodv, Barrandovská 155/15, Praha - Barrandov