Oslavy 120 FK Čáslav

25.6.2022, 10:00 – 23:59

Hlavní program oslav je naplánován na sobotu 25. června. Od ranních hodin bude na stadionu Pod Hrádkem v čáslavských Vodrantech probíhat turnaj nejmenších fotbalistů klubu (kategorie U7 – U10). Mladí fotbalisté poměří své síly s celky partnerského klubu FK Pardubice a FK Viktoria Žižkov.

Cena vstupenky: 120 Kč

Charitativní utkání
Největším sportovním tahákem je charitativní zápas mezi starou gardou Čáslavi a týmem známých osobností TOP REAL PRAHA. Výtěžek z utkání poputuje malému Jakoubkovi, který utrpěl vážné poranění míchy. Malý Jakoubek je synem nejslavnějšího odchovance klubu Petra Jandy, jenž působil ve Slavii Praha a s českou reprezentací do dvaceti let získal na MS stříbrné medaile. Po utkání se diváci mohou těšit na autogramiádu aktérů zápasu.

Herní zóna pro děti
Pro děti bude v areálu připraveno vyžití v podobě skákacích hradů, skluzavek, nebo dráhy pro šlapací motokáry. Odpoledne si děti užijí show kouzelníka Davida Kopeckého. Na hlavním stadionu pak před hlavním utkání a v jeho přestávce proběhnou taneční vystoupení skupin z DDM Čáslav.

Večerní taneční zábava
Celodenní program uzavře venkovní taneční zábava, která v areálu odstartuje v 18 hodin. K tanci a poslechu zahraje na Kutnohorsku oblíbené hudební uskupení 4G Hudba Kutná Hora.

Bohatý výběr občerstvení
Postaráno bude také o chuťové buňky návštěvníků oslav. K dispozici bude občerstvení v restauraci Na hřišti. Chybět ovšem ale nebudou ani stánky se zmrzlinou, cukrovou vatou, pizzou nebo speciální mobilní koktejlový bar.

SMS Ticket