Festival Sound se vrací na loď Altenburg 1964 - headliner Lea Occhi (FR)

6.8.2022, 20:00 – 22:00

Sound festival se po dvou letech vrací na palubu dystopické lodi kotvící pod Trojským mostem - Altenburg 1964. Na clubbery čekají dvě stage, temná atmosféra a především současný berlínský techno sound, který přijede reprezentovat francouzská DJka Léa Occhi. Záda ji budou krýt fleika, ka.za, DJ Slater a mnoho dalších.

Festival Sound se vrací na loď Altenburg 1964 - headliner Lea Occhi (FR)
  • Adresa:
    Bubenské nábřeží 306/13
    Praha 7 170 00

Altenburg byl postaven v roce 1964 v severoněmecké loděnici, 50 let sloužil na Labi a Rýnu jako nákladní loď převážející štěrk. Dnes je Altenburg industriální klub na zapomenutém vltavském břehu a 6. srpna se promění v útočiště berlínského i lokálního techna.

Léa Occhi je francouzská DJka v současnosti žijící v Berlíně, zakladatelka pařížského kolektivu Spectrum, který si zakládá na volnosti sebevyjádření, otevřenosti LGBTQ+ komunitě a především na spojení nekompromisního zvuku s industriálním prostředím. "I proto byla pro nás jasná volba. Léa prožívá skvělé období a její zvuk i attitude perfektně sedí do prostředí Altenburgu. Taky nadšeně s hraním souhlasila", vysvětluje za Sound Radim Ekart.

Sound open air začíná už v 17h na venkovní riverside stagi a pokračuje až do úsvitu přímo na lodi Altenburg. Vstupenky jsou k dispozici v síti Goout za 400 Kč + poplatky, na místě budou k dispozici za 500 Kč. Vice info na Facebookové události.