FROG LEAP - Forum Karlín 2021

21.9.2021, 18:00 – 22:00

VZHLEDEM K C-19 DOŠLO I K ODLOŽENÍ TURNÉ FROG LEAP NA PŘÍŠTÍ ROK. VAŠE VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ PLATNÉ!

FROG LEAP - Forum Karlín 2021
  • Adresa:
    Pernerova 652/55
    Praha 8 186 00

I PŘES NÁHRADNÍ TERMÍN (ZVEŘEJNÍME CO NEJDŘÍVE) NABÍZÍME REFUNDACI. V PŘÍPADĚ NAŠICH E-TICKETŮ O NI MŮŽETE POŽÁDAT DO DVOU TÝDNŮ – TEDY DO PŮLNOCI 23. ZÁŘÍ 2020 NA E-MAILU [email protected] (PŘEDMĚT „REFUNDACE FROG LEAP“ A PRO URYCHLENÍ VŽDY PIŠTĚ 10MÍSTNÝ VARIABILNÍ SYMBOL OBJEDNÁVKY).
VRÁCENÍ PLATEB ZA VSTUPENKY ZAKOUPENÉ V PŘEDPRODEJNÍCH MÍSTECH POŽÁDEJTE V MÍSTĚ PŘEDPRODEJE, ZA VSTUPENKY Z  PŘEDPRODEJNÍ KASY V LUCERNĚ SI MŮŽETE VYZVEDNOUT PO DOMLUVĚ NA MAILU [email protected] U NÁS V KANCELÁŘI, ANEBO NA STEJNÝ EMAIL POŠLETE SVÉ PLATEBNÍ ÚDAJE A FOTKU/Y VSTUPENKY/EK S VIDITELNÝM BARKÓDEM.

KRÁL COVERŮ SE VRACÍ!

V LÉTĚ DVAKRÁT ZAZÁŘIL NA FESTIVALU BRUTAL ASSAULT, PŘED ROKEM SE PAK JEHO BEZNADĚJNĚ VYPRODANÁ SHOW MUSELA NA TŘIKRÁT PŘEKLÁDAT DO VĚTŠÍHO. LEO MORACCHIOLI A FROG LEAP, BAVIČ VE SKOŘÁPCE TVRDÉHO ROCKERA/METALISTY, SE 5. DUBNA PO ROCE VRÁTÍ DO PRAHY!

JEHO NÁPADITĚ ZMETALIZOVANÉ PŘEDĚLÁVKY ZNÁMÝCH HITŮ K SOBĚ POZORNOST PŘITAHUJÍ NEJEN PROVEDENÍM, ALE IMPONUJÍ I NADHLEDEM, S NÍMŽ SE LEO NA VŠECHNY TY HITY (ADELE, LADY GAGA, ABBA, PRODIGY, RIHANNA, M. JACKSON, PANTERA A DALŠÍ) S OHROMNÝM ZÁPALEM VRHÁ, KDY SVÝM ENTUZIASMEM DOKÁŽE STRHNOUT A BAVIT MASY. A JELIKOŽ TENTOKRÁT FROG LEAP STUDIOS VYSTOUPÍ VE FORU KARLÍN, DOSTANE SE TAK OPRAVDU NA VŠECHNY.

PŘIJĎTE, BUDE O VÁS DOBŘE POSTARÁNO!