Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Czech Open ve stolním tenisu

22.8.2019 – 25.8.2019, 20:00

Tradičně na konci srpna se metropole na Hané stane centrem světového stolního tenisu. Ve dnech 20. – 25. srpna 2019 se v Olomouci uskuteční už poosmé turnaj seriálu Seamaster 2019 ITTF World Tour, na němž bude startovat absolutní světová špička.

Cena vstupenky: 400 Kč
CZECH OPEN/ve stolním tenisu/OLOMOUC

Ve sportovní centru Omega si diváci opět přijdou na své, organizátoři slibují účast největších světových hvězd, jakými jsou úřadující mistr Evropy legendární Němec Timo Boll, vicemistr světa Švéd Mattias Falck a řada asijských hráčů. „V příštím roce se konají olympijské hry v Tokiu a startovat na nich je snem snad každého sportovce. Stolní tenisté se na hry mohou probojovat i dle umístění na světovém žebříčku, lze tedy zobecnit předpoklad, že na turnaje světového okruhu, jakým je také Czech Open v Olomouci, budou letos jezdit hráči absolutní světové špičky. Tedy například nejlepší Číňané a Japonci,“ říká místopředseda České asociace stolního tenisu Nikolas Endal.

Ticketstream