Bigbítové Velikonoce

19.4.2019, 19:00 – 23:59

O Velikonocích na bigbít? Do KD Šeříková! Párty na rockový způsob obstarají Kabát revival Plzeň či kapely Telefon rock, Aušus a DOA.

Cena vstupenky: 250 Kč

Historie Kabát revivalu Plzeň se píše zhruba třináct let. Už tehdy hrál Marek Vondryska hity kapely Kabát v jiných kapelách, ale až později se rozhodl udělat z nich hlavní repertoár a sestavit kapelu, která by tuto touhu uskutečnila. Od té doby odehráli spoustu tancovaček, koncertů či festivalů v celém Západočeském kraji i jinde po republice. Těší je neustávající zájem rockových fanoušků, pro které si připravují stále nový „kabátí“ repertoár.Kapela Telefon rock se veřejnosti poprvé představila v roce 1983. Již po pár letech měli v repertoáru výrazné hity, které v něm zůstaly dodnes. Kapela ve svém nejúspěšnějším období plnila letní parkety i tancovačkové sály, odehrála spoustu koncertů v regionu a navázala dokonce spolupráci s blízkým zahraničím – s německými kapelami Metallaxe a Hells Biers. Od roku 2010 hraje Telefon ve tříčlenné sestavě: Jiří „Mazák“ Černaj – kytara, zpěv, Zdeněk „Profesor“ Kotlan – basa, zpěv a Martin „Buba“ Hrubý – bicí. Za svých více než pětatřicet let existence se může pochlubit pestrým repertoárem, který si určitě najde své posluchače. Přijďte si užít melodický bigbít a energii aktuální sestavy kapely Telefon.Kapela Aušus pochází z jihozápadního koutu republiky – Domažlic. Hraje veselý, svižný alko-punk-rock s neméně veselými texty. Personálně spřízněni jsou s výše jmenovaným Kabát revivalem Plzeň – v sestavě obou se objevili kytarista Pavel Vébr a bubeník Alan Reisich (ex Debustrol, Ferat). Takže pozor, tohle není žádný „aušus“, přichází pořádný bigbít!

Ze stejné oblasti, přesněji z Kdyně u Domažlic, je kapela DOA. Regionální legenda se před pěti lety vrátila na pódia nejen Západočeského kraje a opět se setkává se zájmem fanoušků. Opět vymetá pódia tancovaček i větších akcí a svůj melodický rock šíří mezi všechny, kdo se chtějí bavit.

Ticketstream