Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Lucka Dobřenská a Štěpán - Ekvádor

10.11.2019, 20:00 – 22:00

Ekvádor získal svůj název od španělského slova 'Ecuador', rovník, ale vhodnějším názvem by bylo 'Diverzidad', tedy rozmanitost. Tahle na latinskoamerické poměry spíše malá země totiž umí ukázat mnoho tváří, až cestovatel neví, kterou si prohlédnout dřív. Máte rádi kulturu a architekturu?

Zamiřte do hlavního města Quita. Láká vás amazonská džungle? Na východě Ekvádoru si přijdete na své. Jste fanoušci sněhu a ledovců? I kousek od rovníku využijete cepín a mačky a budete si zvykat na chlad a řídký vzduch. Chcete vidět sopku v akci z bezpečné vzdálenosti? Nacházíte se v Pacifickém ohnivém kruhu a Ekvádor nabízí několik sopek aktivních, ještě více však těch spících. Chtěli byste si raději odpočinout na pláži? Ekvádorské jsou vyhlášené a od severu k jihu země si můžete vybrat tu svou.Přijďte se podívat, jak vypadá Střed světa, a zjistit i to, proč Ekvádořané nemají rádi Inky, platí americkými dolary, před příchodem Evropanů nevařili čokoládu nebo v jakém jídle nesmí chybět popcorn. Varování pro náruživé cestovatele závěrem: Ekvádor vás nadchne a budete chtít jet také!

Kde:

Congress centre Palace Pardubice, Masarykovo nám. 2799

Ticketportal