BĚH PRO KUŘE 2019 Praha

14.9.2019

Náhradní termín Běhu pro Kuře 2019.

Silná bouře s mohutným větrem a kroupami, která nás 11.5. na Vypichu zasáhla, vytvořila z běžecké dráhy baheniště a vítr odvál většinu rekvizit nebo poškodil stánky.

Zakoupené startovné platí na nový aktualizovaný termín.

Cena vstupenky: zdarma Kč

Přijďte si zaběhat pro dobrou věc a proběhněte se unikátními zónami jako je neonová, světelná, barevná nebo hororová. Dále vás čeká Adrenalinový Gladiator běh, fotbálek, pouťové atrakce, závody a soutěže, edukativní zóny, prezentace sportovních klubů (Judo, Lacross, atletika) a spousty dalších zajímavostí.

Přijďte svým během podpořit znevýhodněné děti ve spolupráci s NROS a Českou televizí. Běh pro Kuře je celodenní akce zaměřená na všechny věkové kategorie. Čeká vás nabitý program plný zábavy, koncertů a známých osobností.

Hlavním cílem projektu, i naší akce, je pomoci zvyšovat kvalitu života znevýhodněných dětí jakýmkoli způsobem, podporovat jejich práva na život v rodině či náhradním rodinném prostředí a vytvářet stejné příležitosti pro děti všech věkových kategorií. Trasa běhu je směrována přes oboru Hvězda, která se nachází nedaleko centra Prahy. Na trase na vás budou čekat speciální zóny, na nichž si užijete zábavu. A to nejen malí účastníci, ale i ti velcí. Na místě budou i stánky s občerstvením, doprovodným zbožím a charitativními předměty. Během doprovodného programu vystoupí i celá řada celebrit.Akce funguje na principu solidarity a dárcovství. Každý účastník přispěje částkou ve formě startovného, které je v předprodeji 400 Kč, na místě 500 Kč. Cílem akce je vybrat co nejvíce peněz, které poputují právě do sbírky. Tato akce je dokonalým spojením zdravého pohybu, skvělé zábavy a pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Setkáte se zde se zajímavými lidmi a odnesete si zážitek na celý život. Akce se můžete účastnit s celou rodinou i přáteli.

Více informací na webových stránkách http://behprokure.cz