Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Festival Divadelní Luhačovice

18.8.2019 – 24.8.2019, 23:59

Divadlo Bolka Polívky, Slovácké divadlo Uherské Hradiště, Divadlo v Řeznické, Divadlo u Valšů, nebo Divadlo na Orlí při Ateliéru muzikálového herectví Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, to jsou namátkou scény, které letos přivítají lázeňská divadelní prkna. Zkrátka v druhé polovině prázdnin budou Luhačovice žít divadlem, a to proto, že ve dnech 18. až 24. srpna 2019 se v Lázeňském divadle koná 21. ročník přehlídky komorní divadelní tvorby Divadelní Luhačovice.

Návštěvníci tak uvidí komorní komedii Horská dráha v hlavní roli s Milanem Kňažkem, pražskou inscenaci Zavřete oči, swing přichází o příbězích z doby největší slávy filmových ateliérů na Barrandově, absurdní komedii Sébastiana Thieryho Dva úplně nazí muži, nebo inscenaci jednoho z nejúspěšnějších titulů muzikálové historie Cabaret. „Všechna představení z hlavního programu se konají od 19.30 hodin, ale hosté mohou navštívit i doprovodný program, například páteční odpolední besedu s herečkou Libuší Švormovou, která je kmotrou letošního ročníku,“ říká na závěr k přehlídce Hana Felcmanová, kulturní manažerka Lázní Luhačovice, a. s., které jsou spolupořadatelem přehlídky Divadelní Luhačovice a v jejichž divadle se představení konají. Více na www.divadelni-luhacovice.cz.