Mikulášské oslavy ve Vršovicích

24.11.2018 – 8.12.2018, 23:59

Chystáte pro děti tradiční Mikulášskou oslavu? Doporučujeme navštívit náměstí před pražským Edenem, kde kromě klasické trojice bude k vidění kouzelník a od půl sedmé rozzáří celé okolí pyromuzikální show.

Mikulášské oslavy ve Vršovicích
  • Adresa:
    U Slavie 1527
    Praha 10 100 00

Najít v Praze originální vánoční program není zas tak složité. Obchodní centra pro své návštěvníky připravují každý rok něco nového. Pokochat se obrázky Josefa Lady ale bude možné jen v pražských Vršovicích. Od 24. listopadu do 8. prosince bude v Nákupním centru Eden k dispozici hned šest různých fotokoutů, ve kterých bude možné si udělat originální vánoční přání anebo jen prostě zábavnou fotku. Kromě toho zde bude instalována výstava 18 obrázků Josefa Lady se zimní tématikou. Aby byl program dokonalý, centrum na 8. prosince připravuje doprovodný odpolední program plný soutěží, malování a kreativní práce pro celou rodinu.

Prosincový program ale začne už o prvním adventu, kdy se na náměstí objeví kromě klasického živého vánočního stromu i ohrádka se zvířátky, oblíbení poníci, kolotoč i dětský vláček. Ve středu 5. prosince samozřejmě nesmí chybět Mikulášský program. Kromě klasické trojice Mikuláš, čert a anděl, kteří budou buď rozdávat dobroty, nebo nahánět trochu strach malým zlobidlům, dorazí na náměstí po 16. hodině sýrový rod Krolewski. Znovuobjevený sýrový rod Krolewski započal soutěž Krolda v rodinách v Mateřské školce Sluníčka v Hostivaři. Kroldovi uspořádali s kouzelníkem pro děti pestrou zábavu plnou pohybu, kouzel a smíchu. Akce se zúčastnili děti i dospělí a společně si pochutnali na vybraných sýrových pochoutkách připravovaných profesionálním kuchařem. Celkemdevět návštěv potěšilo přes tři sta dospělých a na dvě stě dětí. Poslední desátý event završí v pražském Nákupním centru Eden za zvuku kopyt a řetězů na Mikuláše.

Ve stejný den, tzn. ve středu 5. prosince začne centrum navíc odměňovat zákazníky, kteří nakoupili v obchodech centra speciálním dárkem. Budou se rozdávat balicí papíry a pohlednice s ladovskými motivy. Stačí zajít s účtenkou z obchodů k informačnímu stánku v uvedené provozní době.

A tak jako v předchozích letech je na tento výjimečný středeční podvečer připravený Mikulášský ohňostroj, který se již stal součástí předvánočních oslav ve Vršovicích. Pohodlné a zábavné předvánoční období vám přeje Nákupní centrum Eden (proklik na www.nceden.cz) .          

Nákupní centrum Eden – www.nceden.cz

Nákupní centrum Eden bylo postaveno v roce 2005. Na rozloze 30 800 m2 nabízí více než 100 obchodů, kde zákazníci najdou vše – od potravin Tesco Extra, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu, fitness, hračky, občerstvení či potřeby pro domácnost a nepostradatelné služby, jako jsou výroba klíčů či nejmodernější pobočka České pošty. Centrum se nachází na frekventované křižovatce U Slavie / Vršovická a řidiči zde mohou využít téměř 1000 parkovacích míst až na 3 hodiny zdarma.