Vaříme ryby v OC Plzeň na Rokycanské

3.11.2018, 13:00 – 18:00

Kuchařské show si již našly své místo jak mezi milovníky různorodých kuchyní tak i obchodními centry, která svým návštěvníkům chtějí zpříjemnit nakupování. Ne jinak tomu bude v sobotu 3.11. mezi 13 a 18 hodinou v Obchodním centru Plzeň na Rokycanské. Známý kuchař Radek Šubrt připravil na odpoledne čtyřchodové rybí menu. Chybět nebudou soutěže a zajímavosti.

Vaříme ryby v OC Plzeň na Rokycanské
  • Adresa:
    Rokycanská 128,
    Plzeň 4, 312 00

Ryby jsou jednou z nejzdravějších potravin, která našemu organizmu pomáhá s vitalitou anebo s hubnutím. Jak moc jíte ryby z našich vod vy? Ochutnávat budete zdarma a pro soutěživé návštěvníky je připraveno filetování na čas. Ti nejzdatnější si odnesou zajímavé ceny.

Akce se bude odehrávat na parkovišti v zatepleném stanu. Celé odpoledne bude moderované a navíc jsou připraveny i obrazovky, na kterých návštěvníci budou moci přímo sledovat proces přípravy jednotlivých pokrmů. Aby nikdo neodešel s prázdnou, připravena bude i brožura s recepty všech čtyř chodů.

A soutěže? Na podiu se budou moci ukázat kuchaři z řad návštěvníků. Pod dozorem Radka totiž budou moci ukázat svou dovednost ve filetování ryb. Připraveny jsou i zajímavé odměny v podobě různých pomůcek do kuchyně. Další soutěž bude pro všechny návštěvníky. Po vyplnění dotazníku budeme v průběhu dne losovat výherce různých cen od jednotlivých obchodů, poukázky do Tesca apod.

 

Podrobnosti k akci najdou zájemci na www.oc-plzen.cz nebo na FB stránce Obchodní centrum Plzeň.