Komentovaná prohlídka konzervátorských dílen Muzea hlavního města Prahy

18.9.2018, 16:30 – 18:00

Přijďte si prohlédnout konzervátorské dílny Muzea hlavního města Prahy a setkat se s konzervátory v jejich pracovním prostředí.

Cena vstupenky: 250 Kč

Dozvíte se, co vše předchází tomu, než se exponáty vystaví a poslechnout si od odborníků jaké individuální postupy volí pro práci s jednotlivými předměty.

V rámci výstavy Konzervovaná minulost, kterou můžete, až do října navštívit v domě U Zlatého prstenu si pro Vás Muzeum hlavního města Prahy připravilo zajímavý program v podobě komentované prohlídky svých konzervátorských dílen, které muzeum vlastní již od roku 1965.

Znáte výsledky jejich práce, ale neumíte si představit, co vše se za ní skrývá? Konzervátoři bývají návštěvníkům skryti a jejich práce není veřejnosti běžně známá.  Prohlédněte si místo, kde se snoubí nejrůznější dovednosti a znalosti odborníků, kteří se starají o život předmětů. Bude vám poodhaleno tajemství mnohdy až titěrné práce.

Komentovaná prohlídka je určena pouze omezenému počtu zájemců, max. 15 lidí. V případě vašeho zájmu se neváhejte registrovat prostřednictvím emailu: schneider@muzeumprahy.cz

Kde: Pod Viaduktem 2595, Praha 5

Jak: registrace na mailu: schneider@muzeumprahy.cz

max. 15 lidí

Cena: 250 Kč