Extraliga žen - FbŠ Bohemians vs. TEMPISH Vítkovice

14.1.2018, 15:00 – 17:00

Napínavý zápas s Brnem, který klokanky rozhodly ve třetí třetině a zvítězily 9:7 je již minulostí, a nás o druhém lednovém víkendu čeká další domácí zápas, tentokrát s 1. SC TEMPISH Vítkovice. Ty na Děkanku přijíždí v parádní formě, kdy posledních 6 zápasů vyhrály a rozhodně budou chtít v této sérii pokračovat. V předchozím společném střetnutí vyšel lépe zápas hráčkám Vítkovic, které nadělily rovný tucet gólů do sítě Bohemians. Při pohledu do minulé sezony jsou na tom modrobílé též lépe když nejprve doma vyhrály 8:1 a poté odjížděly z Děkanky s výhrou 5:1.

Cena vstupenky: Základní vstupné činí 50kč a dětské vstupné do 15 let za 30 Kč

Hráčky Vítkovic se nacházejí na třetím místě extraligové tabulky s 39 body a ztrátou 3 bodů na vedoucí Jižní Město. Klokanky na tom jsou o něco hůře, aktuálně se nachází na 5 místě s 26 body.

Tým pod vedením trenéra Krbce je však posílen o nové hráčky, které se hned v prvním zápase proti Brnu ukázaly v parádním světle. Nejlépe na tom byla Satýnková, která mohla slavit hattrick a velkou měrou pomohla k důležitému vítězství. „Stačilo fakt sedmkrát vystřelit a dát šet gólů, jak je to jednoduchý, „ tak zněla slova z úst Satýnkové po zápase, kdy klokanky vyhrály poslední třetinu 6:1 a rozhodly o zápase. Celý rozhovor můžete sledujte na našem YouTube kanálu: https://goo.gl/6AHPEc

Samotná Satýnková má v nadcházejícím souboji s Vítkovicemi velký historický význam. V 1. semifinálovém zápase play off v roce 2011 dala hattrick a pomohla tak velkou měrou k postupu.
Video z toho zápasu zde: https://youtu.be/3hC_aHUZqnQ

Do závěru základní části schází pouhých 6 zápasů a každý tým se tak snaží vylepšit si pozici před play off.

Přijďte v neděli 14. ledna podpořit zelenobílé bojovnice v rozhodujících zápasech před play off, kdy každý bod rozhoduje. Zápas začíná v 15:00 na Sportovní hale Děkanka a těšit se můžete nejen na prvotřídní extraligový florbal ale i parádní atmosféru a přestávkovou soutěž. Základní vstupné činí 50kč a dětské vstupné do 15 let za 30kč.

FbŠ Bohemians vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice

Neděle 14. ledna 2018, 15:00, Sportovní hala Děkanka