Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Restaurace a penzion Dymník

22.7.2018 – 31.12.2019, 23:59

Tato výletní restaurace se nachází v blízkosti vrchu Dymník, na kterém je postavena turisty vyhledávaná rozhledna, nedaleko severočeského města Rumburk, které můžeme najít ve Šluknovském výběžku blízko německých hranic. 

Restaurant má již dlouholetou tradici, kdy koncem 19. století bylo obyčejné selské stavení upraveno tak, aby sloužilo procházejícím turistům. Největší rozkvět zažíval podnik před druhou světovou válkou, a po novodobé rekonstrukci a rozšíření areálu (dnes je možné se v Dymníku i ubytovat), se místo stalo opět vyhledávaným - a to nejen turisty, ale i pro pořádání společenských akcí, svateb a oslav. Restaurace se specializuje na českou a staročeskou kuchyni, na svém jídelníčku hostům nabízí i zvěřinu. Avšak její specialitou je pečené vepřové koleno s houskovým knedlíkem, zelím a točeným plzeňským pivem. Již dvakrát za sebou se objevila vMaurerově výběru Grand Restaurant, což je nezávislý průvodce po nejlepších a nejzajímavějších restauracích v České republice.

Více na: www.dymnik.cz