HYB4 Hudba: Marjari + Marbles

9.2.2023, 19:00 – 22:00

Dva objevy mladé alternativní scény. Marjari, která s kapelou zahraje písně ze své nové, tvrdší desky a Marbles potěší svým indie-popem.

Cena vstupenky: 170 Kč
Marjari
Alternativní písničkářku Marjari (Martina Činátlová) z Českých Budějovic jsme pozvali, aby u nás po svém loňském křtu alba zahrála svůj první pražský koncert tohoto roku. Loni vydala svou debutovou LP desku s názvem „Hey Girl“ vznikající společně s doprovodnou kapelou (basa, bicí). Na desce Hey Girl, stejně jako na předchozích písních, vychází autorka ze svých osobních zážitků, pocitů a nálad. Živé koncerty Marjari hraje s doprovodnou kapelou, která celému koncertu přidává na dynamičnosti. I díky účasti v probíhajícím ročníku Startéru se pro monoho poslucháčů stala velkým objevem na indie scéně.
 
Marbles
Marjari doprovodí skupina kamarádů, které spojuje láska k hudbě a kteří spolu hrají již přes 3 roky. Jejich dosavadním největším úspěchem je druhé místo v soutěži kapel Startér rádia Wave, kde zabodovali se skladbou Make Me Move. Při psaní vlastní tvorby ve stylu indie-pop se inspirují každodenními situacemi a prožitky. Svými texty chtějí ukázat svůj pohled na svět a svou hudbou potěšit své posluchače.
 
Vstupné: 170 Kč v předprodeji (bude zahájen brzy), 200 Kč na místě